MSMCGLCE130A
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE130A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE130A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE130A
Številka dela MSMCGLCE130A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18307 pcs Podatkovni list MSMCGLCE130A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8415
1086-8415-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz