MSMCGLCE120AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE120AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 120V 193V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE120AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
210 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE120AE3
Številka dela MSMCGLCE120AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 120V 193V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18177 pcs Podatkovni list MSMCGLCE120AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 120V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Napetost - razčlenitev (min) 133V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8412
1086-8412-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.8A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz