MSMCGLCE12AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE12AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE12AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
210 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE12AE3
Številka dela MSMCGLCE12AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16268 pcs Podatkovni list MSMCGLCE12AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8414
1086-8414-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCGLCE11A
MSMCGLCE11A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
Na zalogi: 20042 pcs
Prenesi: MSMCGLCE11A.pdf
RFQ
MSMCGLCE12A
MSMCGLCE12A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB