MSMBJSAC18
MicrosemiMicrosemi
MSMBJSAC18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJSAC18
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 18V 28.8V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJSAC18.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
321 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJSAC18
Številka dela MSMBJSAC18 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 28.8V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 25995 pcs Podatkovni list MSMBJSAC18.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 28.8V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8195
1086-8195-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz
Podobni izdelki
MSMBJSAC22/TR
MSMBJSAC22/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 33650 pcs
Prenesi: MSMBJSAC22/TR.pdf
RFQ
MSMBJSAC22E3/TR
MSMBJSAC22E3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 29573 pcs
Prenesi: MSMBJSAC22E3/TR.pdf
RFQ
MSMBJSAC18E3
MSMBJSAC18E3
Opis: TVS DIODE 18V 28.8V DO214AA