MSMBJSAC12E3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJSAC12E3/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MSMBJSAC12E3/TR.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJSAC12E3/TR
Številka dela MSMBJSAC12E3/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 26199 pcs Podatkovni list MSMBJSAC12E3/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19V
Napetost - razčlenitev (min) 12V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status RoHS Compliant
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena MSMBJSAC12E3/TRMS
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A
Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJSAC12/TR
MSMBJSAC12/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 29931 pcs
Prenesi: MSMBJSAC12/TR.pdf
RFQ
MSMBJSAC18E3
MSMBJSAC18E3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 18V 28.8V DO214AA
Na zalogi: 31986 pcs
Prenesi: MSMBJSAC18E3.pdf
RFQ
MSMBJSAC12
MSMBJSAC12
Opis: TVS DIODE 12V 19V DO214AA