MSMBJSAC22E3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJSAC22E3/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MSMBJSAC22E3/TR.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJSAC22E3/TR
Številka dela MSMBJSAC22E3/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 29573 pcs Podatkovni list MSMBJSAC22E3/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status RoHS Compliant
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena MSMBJSAC22E3/TRMS
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14A
Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose