MSMBJ16AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ16AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ16AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ16AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ16AE3
Številka dela MSMBJ16AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 96080 pcs Podatkovni list MSMBJ16AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8044
1086-8044-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A Zmogljivost @ Pogostost -