MSMBJ170AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ170AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ170AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ170AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ170AE3
Številka dela MSMBJ170AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43890 pcs Podatkovni list MSMBJ170AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8048
1086-8048-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJ17A
MSMBJ17A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA
Na zalogi: 83423 pcs
Prenesi: MSMBJ17A.pdf
RFQ
MSMBJ170AE3/TR
MSMBJ170AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 72122 pcs
Prenesi: MSMBJ170AE3/TR.pdf
RFQ
MSMBJ170A
MSMBJ170A
Opis: TVS DIODE 170V 275V DO214AA