MSMBJ16A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ16A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ16A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ16A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
848 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ16A
Številka dela MSMBJ16A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 80732 pcs Podatkovni list MSMBJ16A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8043
1086-8043-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A Zmogljivost @ Pogostost -