MSDM150-12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSDM150-12
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOD BRIDGE 3PH 1200V 150A M3-1
Podatkovni listi: MSDM150-12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSDM150-12
Številka dela MSDM150-12 Proizvajalec Microsemi
Opis MOD BRIDGE 3PH 1200V 150A M3-1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4862 pcs Podatkovni list MSDM150-12.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.2kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.4V @ 150A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja M3-1
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer M3-1 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Three Phase
natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.2kV Chassis Mount M3-1 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 1200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 150A