MSDM100-18
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSDM100-18
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOD BRIDGE 3PH 1800V 100A M2-1
Podatkovni listi: MSDM100-18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSDM100-18
Številka dela MSDM100-18 Proizvajalec Microsemi
Opis MOD BRIDGE 3PH 1800V 100A M2-1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3418 pcs Podatkovni list MSDM100-18.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.8kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.9V @ 300A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja M2-1
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Three Phase
natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.8kV Chassis Mount M2-1 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 1800V
Tok - Povprečni popravek (Io) 100A