MSDM100-16
MicrosemiMicrosemi
MSDM100-16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSDM100-16
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka POWER MOD RECT BRIDGE 3PH M2-1
Podatkovni listi: MSDM100-16.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSDM100-16
Številka dela MSDM100-16 Proizvajalec Microsemi
Opis POWER MOD RECT BRIDGE 3PH M2-1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6521 pcs Podatkovni list MSDM100-16.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.6kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.9V @ 300A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja M2-1
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Druga imena MSDM10016
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Three Phase natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M2-1
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 1600V Tok - Povprečni popravek (Io) 100A