MSCD60-08
MicrosemiMicrosemi
MSCD60-08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSCD60-08
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE MODULE 800V 60A D1
Podatkovni listi: 1.MSCD60-08.pdf2.MSCD60-08.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSCD60-08
Številka dela MSCD60-08 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE MODULE 800V 60A D1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4355 pcs Podatkovni list 1.MSCD60-08.pdf2.MSCD60-08.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 200A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 800V
Paket naprave za dobavitelja D1 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer D1 Druga imena MSCD6008
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Series Connection natančen opis Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 800V 60A Chassis Mount D1
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5mA @ 800V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 60A