MSCD36-08
MicrosemiMicrosemi
MSCD36-08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSCD36-08
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE MODULE 800V 36A D1
Podatkovni listi: 1.MSCD36-08.pdf2.MSCD36-08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSCD36-08
Številka dela MSCD36-08 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE MODULE 800V 36A D1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4569 pcs Podatkovni list 1.MSCD36-08.pdf2.MSCD36-08.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.25V @ 100A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 800V
Paket naprave za dobavitelja D1 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer D1 Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Series Connection
natančen opis Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 800V 36A Chassis Mount D1 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5mA @ 800V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 36A