MSCD70-08
MicrosemiMicrosemi
MSCD70-08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSCD70-08
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE MODULE 800V 70A D1
Podatkovni listi: 1.MSCD70-08.pdf2.MSCD70-08.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSCD70-08
Številka dela MSCD70-08 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE MODULE 800V 70A D1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6496 pcs Podatkovni list 1.MSCD70-08.pdf2.MSCD70-08.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.48V @ 200A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 800V
Paket naprave za dobavitelja D1 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer D1 Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Series Connection
natančen opis Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 800V 70A Chassis Mount D1 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5mA @ 800V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 70A