MASMCJ30A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ30A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ30A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ30A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
157 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ30A
Številka dela MASMCJ30A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13549 pcs Podatkovni list MASMCJ30A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6014
1086-6014-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Zmogljivost @ Pogostost -