MASMCJ28A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ28A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ28A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ28A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ28A
Številka dela MASMCJ28A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15253 pcs Podatkovni list MASMCJ28A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6010
1086-6010-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Zmogljivost @ Pogostost -