MASMCJ28AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ28AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ28AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ28AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ28AE3
Številka dela MASMCJ28AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16362 pcs Podatkovni list MASMCJ28AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6011
1086-6011-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCJ28CAE3
MASMCJ28CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Na zalogi: 11902 pcs
Prenesi: MASMCJ28CAE3.pdf
RFQ
MASMCJ28A
MASMCJ28A
Proizvajalci: Microsemi