MASMCGLCE40A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCGLCE40A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCGLCE40A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
108 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCGLCE40A
Številka dela MASMCGLCE40A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10710 pcs Podatkovni list MASMCGLCE40A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5892
1086-5892-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.3A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz