MASMCGLCE30AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMCGLCE30AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCGLCE30AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCGLCE30AE3
Številka dela MASMCGLCE30AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8828 pcs Podatkovni list MASMCGLCE30AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5887
1086-5887-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz