MASMCGLCE45A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCGLCE45A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCGLCE45A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCGLCE45A
Številka dela MASMCGLCE45A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10172 pcs Podatkovni list MASMCGLCE45A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5896
1086-5896-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz