MASMCG75A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG75A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG75A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
152 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG75A
Številka dela MASMCG75A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13080 pcs Podatkovni list MASMCG75A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5816
1086-5816-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Zmogljivost @ Pogostost -