MASMCG70A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG70A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG70A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG70A
Številka dela MASMCG70A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16135 pcs Podatkovni list MASMCG70A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5812
1086-5812-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A Zmogljivost @ Pogostost -