MASMCG78A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG78A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG78A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
152 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG78A
Številka dela MASMCG78A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13416 pcs Podatkovni list MASMCG78A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5820
1086-5820-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCG75CA
MASMCG75CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Na zalogi: 11916 pcs
Prenesi: MASMCG75CA.pdf
RFQ
MASMCG78CAE3
MASMCG78CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 78V 126V DO215AB
Na zalogi: 14996 pcs
Prenesi: MASMCG78CAE3.pdf
RFQ
MASMCG78AE3
MASMCG78AE3