MASMBG75AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG75AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBG75AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO215AA
Podatkovni listi: MASMBG75AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
164 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBG75AE3
Številka dela MASMBG75AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15134 pcs Podatkovni list MASMBG75AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-5411
1086-5411-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.9A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBG78A
MASMBG78A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 78V 126V DO215AA
Na zalogi: 14003 pcs
Prenesi: MASMBG78A.pdf
RFQ
MASMBG70AE3
MASMBG70AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V DO215AA
Na zalogi: 17611 pcs
Prenesi: MASMBG70AE3.pdf
RFQ
MASMBG75A
MASMBG75A
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO215AA