MASMBG70AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG70AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBG70AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V DO215AA
Podatkovni listi: MASMBG70AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
164 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBG70AE3
Številka dela MASMBG70AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 17611 pcs Podatkovni list MASMBG70AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-5407
1086-5407-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.3A Zmogljivost @ Pogostost -