MASMBG78AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG78AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBG78AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V DO215AA
Podatkovni listi: MASMBG78AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
164 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBG78AE3
Številka dela MASMBG78AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15428 pcs Podatkovni list MASMBG78AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-5415
1086-5415-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.7A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBG78A
MASMBG78A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 78V 126V DO215AA