MALCE40A
pregled izdelka
Številka dela: MALCE40A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE40A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE40A
Številka dela MALCE40A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2723 pcs Podatkovni list MALCE40A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4083
1086-4083-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.3A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MALCE43AE3
MALCE43AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1
Na zalogi: 3369 pcs
Prenesi: MALCE43AE3.pdf
RFQ
MALCE48A
MALCE48A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1
Na zalogi: 7069 pcs
Prenesi: MALCE48A.pdf
RFQ
MALCE40AE3
MALCE40AE3
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V CASE-1