MALCE48A
pregled izdelka
Številka dela: MALCE48A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE48A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE48A
Številka dela MALCE48A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7069 pcs Podatkovni list MALCE48A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4089
1086-4089-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MALCE48AE3
MALCE48AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1