MALCE33A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MALCE33A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE33A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE33A
Številka dela MALCE33A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3515 pcs Podatkovni list MALCE33A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4079
1086-4079-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.1A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MALCE36AE3
MALCE36AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V CASE-1
Na zalogi: 4439 pcs
Prenesi: MALCE36AE3.pdf
RFQ
MALCE43A
MALCE43A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1
Na zalogi: 5236 pcs
Prenesi: MALCE43A.pdf
RFQ
MALCE33AE3
MALCE33AE3
Opis: TVS DIODE 33V 53.3V CASE-1