MALCE28A
pregled izdelka
Številka dela: MALCE28A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.5V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE28A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE28A
Številka dela MALCE28A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.5V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4318 pcs Podatkovni list MALCE28A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.5V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4075
1086-4075-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz