FST63100
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FST63100
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE MODULE 100V 30A 3MINIMOD
Podatkovni listi: FST63100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FST63100
Številka dela FST63100 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE MODULE 100V 30A 3MINIMOD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6746 pcs Podatkovni list FST63100.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 820mV @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja 3-Mini-Mod, Small Pin Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer 3-SIP Module Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 30A Chassis Mount 3-SIP Module Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.5mA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A