FST60100A
MicrosemiMicrosemi
FST60100A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FST60100A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE MODULE 100V TO249
Podatkovni listi: FST60100A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FST60100A
Številka dela FST60100A Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE MODULE 100V TO249 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6940 pcs Podatkovni list FST60100A.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 860mV @ 60A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-249 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-249-9, TO-249AA Variant Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Anode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 100V 60A Chassis Mount TO-249-9, TO-249AA Variant Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2mA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 60A