FST50100E3
MicrosemiMicrosemi
FST50100E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FST50100E3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
Podatkovni listi: FST50100E3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FST50100E3
Številka dela FST50100E3 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7020 pcs Podatkovni list FST50100E3.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 25A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-247AD Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-3P-3 Full Pack Druga imena FST50100E3MS
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 25A Through Hole TO-3P-3 Full Pack Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 25A