APTM10TAM09FPG
MicrosemiMicrosemi
APTM10TAM09FPG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM10TAM09FPG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 6N-CH 100V 139A SP6-P
Podatkovni listi: APTM10TAM09FPG.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 731 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 731 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTM10TAM09FPG
Številka dela APTM10TAM09FPG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 6N-CH 100V 139A SP6-P Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 731 pcs Podatkovni list APTM10TAM09FPG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA Paket naprave za dobavitelja SP6-P
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 69.5A, 10V
Moč - maks 390W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 9875pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 350nC @ 10V Vrsta FET 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
Funkcija FET Standard Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 100V 139A 390W Chassis Mount SP6-P Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 139A