APTM10HM05FG
MicrosemiMicrosemi
APTM10HM05FG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM10HM05FG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 4N-CH 100V 278A SP6
Podatkovni listi: 1.APTM10HM05FG.pdf2.APTM10HM05FG.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 582 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTM10HM05FG
Številka dela APTM10HM05FG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 4N-CH 100V 278A SP6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 582 pcs Podatkovni list 1.APTM10HM05FG.pdf2.APTM10HM05FG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 5mA Paket naprave za dobavitelja SP6
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 125A, 10V
Moč - maks 780W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 20000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 700nC @ 10V Vrsta FET 4 N-Channel (H-Bridge)
Funkcija FET Standard Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 100V 278A 780W Chassis Mount SP6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 278A