APTM10DHM09TG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM10DHM09TG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 100V 139A SP4
Podatkovni listi: 1.APTM10DHM09TG.pdf2.APTM10DHM09TG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APTM10DHM09TG
Številka dela APTM10DHM09TG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 2N-CH 100V 139A SP4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3106 pcs Podatkovni list 1.APTM10DHM09TG.pdf2.APTM10DHM09TG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA Paket naprave za dobavitelja SP4
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 69.5A, 10V
Moč - maks 390W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP4 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 9875pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 350nC @ 10V Vrsta FET 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical
Funkcija FET Standard Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical 100V 139A 390W Chassis Mount SP4 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 139A