APTM10DAM02G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM10DAM02G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 495A SP6
Podatkovni listi: 1.APTM10DAM02G.pdf2.APTM10DAM02G.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 972 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTM10DAM02G
Številka dela APTM10DAM02G Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 100V 495A SP6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 972 pcs Podatkovni list 1.APTM10DAM02G.pdf2.APTM10DAM02G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 10mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SP6
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.5 mOhm @ 200A, 10V
Odmik moči (maks.) 1250W (Tc) Pakiranje Bulk
Paket / primer SP6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 40000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1360nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V natančen opis N-Channel 100V 495A (Tc) 1250W (Tc) Chassis Mount SP6
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 495A (Tc)