APTM10AM02FG
MicrosemiMicrosemi
APTM10AM02FG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM10AM02FG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 100V 495A SP6
Podatkovni listi: 1.APTM10AM02FG.pdf2.APTM10AM02FG.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 548 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 548 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTM10AM02FG
Številka dela APTM10AM02FG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 2N-CH 100V 495A SP6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 548 pcs Podatkovni list 1.APTM10AM02FG.pdf2.APTM10AM02FG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 10mA Paket naprave za dobavitelja SP6
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.5 mOhm @ 200A, 10V
Moč - maks 1250W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP6 Druga imena APTM10AM02FGMI
APTM10AM02FGMI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 40000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1360nC @ 10V
Vrsta FET 2 N-Channel (Half Bridge) Funkcija FET Standard
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 100V 495A 1250W Chassis Mount SP6
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 495A