APTM10TAM19FPG
MicrosemiMicrosemi
APTM10TAM19FPG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM10TAM19FPG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 6N-CH 100V 70A SP6-P
Podatkovni listi: 1.APTM10TAM19FPG.pdf2.APTM10TAM19FPG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTM10TAM19FPG
Številka dela APTM10TAM19FPG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 6N-CH 100V 70A SP6-P Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1041 pcs Podatkovni list 1.APTM10TAM19FPG.pdf2.APTM10TAM19FPG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Paket naprave za dobavitelja SP6-P
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 21 mOhm @ 35A, 10V
Moč - maks 208W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V Vrsta FET 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
Funkcija FET Standard Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 100V 70A 208W Chassis Mount SP6-P Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 70A