G8015X12B-RGR
MechatronicsMechatronics
G8015X12B-RGR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G8015X12B-RGR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 80X15MM 12VDC
Podatkovni listi: 1.G8015X12B-RGR.pdf2.G8015X12B-RGR.pdf3.G8015X12B-RGR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G8015X12B-RGR
Številka dela G8015X12B-RGR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X15MM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 15.30mm Utež 0.128 lb (58.06g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija G8015
RPM 4800 RPM Druga imena 1570-1097
delovna temperatura - Hrup 40.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.350A Vrsta ležaja Ball