G8015S12B-RGR
MechatronicsMechatronics
G8015S12B-RGR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G8015S12B-RGR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 80X15MM 12VDC
Podatkovni listi: 1.G8015S12B-RGR.pdf2.G8015S12B-RGR.pdf3.G8015S12B-RGR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije G8015S12B-RGR
Številka dela G8015S12B-RGR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X15MM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 15.30mm Utež 0.128 lb (58.06g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija G8015
RPM 2800 RPM delovna temperatura -
Hrup 28.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.100A Vrsta ležaja Ball