G8015S24B-RGR-L15
MechatronicsMechatronics
G8015S24B-RGR-L15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G8015S24B-RGR-L15
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 80X15.3MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.G8015S24B-RGR-L15.pdf2.G8015S24B-RGR-L15.pdf3.G8015S24B-RGR-L15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G8015S24B-RGR-L15
Številka dela G8015S24B-RGR-L15 Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X15.3MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 15.30mm Utež 0.128 lb (58.06g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija G8015-G
RPM 2800 RPM Druga imena 1570-1631
delovna temperatura - Hrup 28.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.080A Vrsta ležaja Ball
Odobritve CE, cUL, TUV, UL Zračni tok 26.0 CFM (0.728m³/min)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G8015S12B-RGR
G8015S12B-RGR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC
Na zalogi: 12347 pcs
Prenesi: G8015S12B-RGR.pdf
RFQ
G8015X12B1-AGR-EM
G8015X12B1-AGR-EM
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN 80X15MM TACH IP57 12VDC
Na zalogi: 6913 pcs
Prenesi: G8015X12B1-AGR-EM.pdf
RFQ
G8015S24B-RGR
G8015S24B-RGR
Opis: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC