G6015M12B6-RHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6015M12B6-RHR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X15MM PWM 12VDC
Podatkovni listi: 1.G6015M12B6-RHR.pdf2.G6015M12B6-RHR.pdf3.G6015M12B6-RHR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6015M12B6-RHR
Številka dela G6015M12B6-RHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X15MM PWM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 15.00mm Utež 0.111 lb (50.35g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija G6015
RPM 4000 RPM delovna temperatura -
Hrup 30.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti PWM Control Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.120A Vrsta ležaja Ball