G6015M12B1-RGR-EM
pregled izdelka
Številka dela: G6015M12B1-RGR-EM
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X15.3MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.G6015M12B1-RGR-EM.pdf2.G6015M12B1-RGR-EM.pdf3.G6015M12B1-RGR-EM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6015M12B1-RGR-EM
Številka dela G6015M12B1-RGR-EM Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X15.3MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 15.30mm Utež 0.059 lb (26.76g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija G6015-G
RPM 4000 RPM Druga imena 1570-1620
delovna temperatura - Hrup 28.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.110A Vrsta ležaja Ball
Odobritve CE, cUL, TUV, UL Zračni tok 16.0 CFM (0.448m³/min)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G6015M12B2-RHR
G6015M12B2-RHR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X15MM LCKD RTR 12VDC
Na zalogi: 11734 pcs
Prenesi: G6015M12B2-RHR.pdf
RFQ
G6015M12B1+6-RHR
G6015M12B1+6-RHR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X15MM PWM 12VDC