G6015M12B-RHR-CC
pregled izdelka
Številka dela: G6015M12B-RHR-CC
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.G6015M12B-RHR-CC.pdf2.G6015M12B-RHR-CC.pdf3.G6015M12B-RHR-CC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6015M12B-RHR-CC
Številka dela G6015M12B-RHR-CC Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 15.00mm Utež 0.111 lb (50.35g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija G6015
RPM 4000 RPM Druga imena 1570-1621
delovna temperatura - Hrup 30.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir -
Material - rezilo - Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.120A Vrsta ležaja Ball