F6025X24B2-RHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6025X24B2-RHR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X25MM LCKD RTR 24VDC
Podatkovni listi: 1.F6025X24B2-RHR.pdf2.F6025X24B2-RHR.pdf3.F6025X24B2-RHR.pdf4.F6025X24B2-RHR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F6025X24B2-RHR
Številka dela F6025X24B2-RHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM LCKD RTR 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.139 lb (63.05g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025-H
RPM 5800 RPM delovna temperatura -
Hrup 42.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Locked Rotor Sensor Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.170A Vrsta ležaja Ball