F6025X24B2-RHR-WS-EM
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6025X24B2-RHR-WS-EM
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN 60X25MM LCKD RTR IP57 24VDC
  • Sporočilo
Specifikacije F6025X24B2-RHR-WS-EM
Številka dela F6025X24B2-RHR-WS-EM Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN 60X25MM LCKD RTR IP57 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.139 lb (63.05g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025-H
RPM 5800 RPM delovna temperatura -
Hrup 42.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lastnosti Locked Rotor Sensor Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.170A Vrsta ležaja Ball
Odobritve CE, cUL, TUV, UL Zračni tok 28.0 CFM (0.784m³/min)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F6025X24B-RS
F6025X24B-RS
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Na zalogi: 9974 pcs
Prenesi: F6025X24B-RS.pdf
RFQ
F60A
F60A
Proizvajalci: Semtech
Opis: DIODE GEN PURP 6KV 100MA AXIAL
Na zalogi: 1783 pcs
Prenesi: F60A.pdf
RFQ
F6025X24B2-RHR-TTL
F6025X24B2-RHR-TTL
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 60X25MM LCKD RTR 24VDC
Prenesi: F6025X24B2-RHR-TTL.pdf
F60CT
F60CT
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-3000V 10W