F6025X24B-RHR-EM
MechatronicsMechatronics
F6025X24B-RHR-EM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6025X24B-RHR-EM
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X25MM IP57 24VDC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6025X24B-RHR-EM
Številka dela F6025X24B-RHR-EM Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM IP57 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež 0.139 lb (63.05g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija F6025-H
RPM 5800 RPM Druga imena 1570-1234
F6025X24B-RHR-EM-ND
delovna temperatura - Hrup 42.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection IP57 - Dust Protected, Waterproof Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.170A