DS3904U-020+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS3904U-020+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS3904U-020+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT NV TRIPLE 128POS 8-USOP
Podatkovni listi: DS3904U-020+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS3904U-020+T&R
Številka dela DS3904U-020+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT NV TRIPLE 128POS 8-USOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104379 pcs Podatkovni list DS3904U-020+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca -
Temperaturni koeficient (Typ) 123 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-uMAX Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) - Odpornost (Ohms) 20k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Druga imena DS3904U-020+T&R-ND
DS3904U-020+TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 128 Število vezij 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 20k Ohm 3 Circuit 128 Taps I²C Interface 8-uMAX